
4 620 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 45 Вт |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Виробник | Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | Toyota Black |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Немає |
| Наявність шторки | Да |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колірна температура | 3000К — 4300К — 5500К |