

1 006 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prime |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина високовольтного кабелю | 350 мм |
| Корпус | Стандарт |
| Тип конектора | KET |
| Ток (AC/DC) | Змінний (AC) |