-8%20 570 ₴
18 979 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 39 кг |
| Габаритні розміри, ШхДхВ | 280х950х380 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Діаметр вальців | 38 мм |
| Макс. товщина аркуша | 0,8 мм |
| Робоча зона | 610 мм |
| вага нетто | 37 кг |