
6 380 ₴
Комплект лінз Infolight Fog LED-Lense
Герметичні світлодіодні LED лінзи протитуманного світла Infolight Fog LED Lense, які призначені для повноцінного покращення світла та встановлення замість штатних круглих ПТФ. Максимальна ефективність світла у протитуманних фарах Вашого автомобіля без засліплення зустрічної смуги!
Особливості комплекту лінз:
- 2 режими роботи (2 кольоровий жовтий, білий)
- Рівна світлотіньова межа ближнього світла без «галочки» з широким охопленням узбіччя
- Яскраве та комфортне біле світло 5500 Кельвінів, забезпечує чудову видимість у будь-яких погодних умовах.
- Вбудований датчик термоконтролю забезпечує стабільну роботу лінз навіть в екстремальних умовах
- Герметичний корпус із вентиляційними мембранами
- Штатний герметичний роз'єм без доопрацювань під час встановлення
Характеристики:
- Напруга: 12-24V (9-60 Вольт)
- Потужність одного модуля 40W
- 2 режими роботи (2 кольоровий жовтий, білий)
- Типорозмір лінзи 3.0 дюйми
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Діаметр лінзи | 76 мм |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 8100 лм |
| Виробник | Infolight |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ангельські очі | Не комплектуються |
| Напруга живлення | 12 В| 24 В |
| Обманка | Без Can-Bus |
| Тип Матриала | Металевий корпус |
| Тип блока | Зовнішній |
| Тип вбудованого діода | CSP |
| Тип лінзи | Світлодіодна LED |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Форма корпусу | Круглий |
| Функціональне призначення | Ближнє світло, Дальний свет, Протитуманні фари |
| Колір світіння | Білий-Жовтий |
| Колірна температура | 5500K |