
2 000 ₴
Комплект Sho-Me H4 Mini lense
Комплект призначений для встановлення в оптику з цоколем H4 шляхом заміни лампи без розбирання фари.
Комплектація:
- лінзи із вбудованим LED джерелом світла - 2 шт.
- знімний вентилятор - 2 шт
- блок розпалювання - 2 шт
Характеристики Sho-Me H4 Mini lense^
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр лінзи | 31 мм |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Функціональне призначення | Дальнє світло, Ближнє світло |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Виробник | Sho-Me |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ангельські очі | Не комплектуються |
| Обманка | Без Can-Bus |
| Тип Матриала | Металевий корпус |
| Тип блока | Зовнішній |
| Тип вбудованого діода | CSP |
| Тип лінзи | Світлодіодна LED |
| Тип роз'єму | H4 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Цоколь | H4/H19 |