






56 552 ₴
Електроскутер Chopper 2000W Green – це стильний, екологічний і комфортний транспорт, який ідеально підходить для пересування міськими дорогами та трасами. Завдяки потужному двигуну та ємному акумулятору, ця модель забезпечує комфортне і тривале використання без шкоди для навколишнього середовища.
Електроскутер Chopper 2000W Green ідеально підходить:
Замовляйте електроскутер Chopper 2000W Green, 60V20Ah, уже сьогодні та насолоджуйтеся комфортом і свободою пересування!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chopper |
| Країна виробник | Китай |
| Час зарядки | 10 годин |
| Дистанція пробігу | 40 км |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Потужність електродвигуна | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизатор сидіння | Немає |
| Висота по керму | 1250 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Подвійне сидіння | Немає |
| Дисплей | Да |
| Задні амортизатори | Да |
| Задний стоп и габарит | Да |
| Дзеркала | Да |
| Кошик для перевезення багажу | Немає |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальний кут підйому | 30 град |
| Матеріал колісних дисків | алюміній |
| Наявність задньої швидкості | Да |
| Одинарне сидіння | Да |
| Передні амортизатори | Да |
| Передня фара | Да |
| Розмір коліс | 12&64; |
| Розмір переднього колеса | 12&64; |
| Сигнал | Да |
| Сигналізація | Да |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Технічні характеристики шин | 130/70-12" - 215/40-12&54; |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | безщітковий, постійного струму |
| Гальма | дискові, гідравлічні |
| Вказівники поворотів | Да |
| Паковання | Коробка |
| Ширина по керму | 900 мм |