
1 540 ₴
Лампи Philips D2R 85126+ – це високоякісні лампи, які ставляться на автомобілі, обладнані штатним ксеноном.
Лампи D2R призначені лише для рефлекторної оптики.
Основною відмінністю D2R від D2S є захисне напилення на колбі: на колбі лампи D2R нанесено захисне напилення, а на D2S – ні. Ксенон D2S Philips з колірною температурою 4300K дозволяє досягти високих показників освітленості - 2800 лм.
Гарантований термін роботи: 2000 годин
Визначити дуже просто, якщо як ближнє, так і дальнє світло фари створюються однією лампою – вам потрібен біскенон, на різних – ксенон. Біксенон режими ближнього та далекого світла працюють або за рахунок руху шторки (варіант гірше), або за рахунок пересування самої колби (краще, ніж при варіанті зі шторкою).
Значне підвищення температури лише зменшить світловий потік. Так наприклад при температурі в 12000К (фіолетово-бузковий світло) світловий потік практично дорівнює світловому потоку гарної галогенової лампи. В результаті найоптимальнішим для покращення видимості є температура до 6000К. Все, що йде далі, це лампи спрямовані на покращення зовнішнього вигляду автомобіля.

Висока вібростійкість забезпечується відсутністю нитки розжарювання. Мораль така — немає нитки — нема чого обриватися.
Так краще. Всі ми знаємо, наскільки важлива оглядовість у темний час доби, дощову, туманну чи снігову погоду. Світло, що випромінюється ксеноновою лампою, маючи в порівнянні зі звичайним у 2,5 рази більшу інтенсивність, значно допомагають водієві покращити видимість дороги. Геометрія освітленої ділянки дороги також покращується, оскільки пучок світла фари, оснащеної ксеноновою лампою, є ширшим. Важливим також є те, що «ксенонове» світло через особливості свого спектрального складу дозволяє водію побачити об'єкти, що знаходяться на проїжджій частині та узбіччях дороги (включаючи дорожні знаки) на значно більшій відстані.
Ксенонова лампа гріється набагато менше, ніж галогенна. Так при споживаній потужності в 35 Вт у ксенону тепло йде близько 7% енергії, в той час, як у галогенової лампи при споживанні мінімум 55 Вт тепло йде близько 40% енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Код запчастини | 85126 |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 85В |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | D2R |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Ксенонова |