



5 999 ₴
Скарифікатор BOSCH UniversalRake 900 – садовий електроаератор для ефективних меліоративних робіт. Якщо вам потрібно дійсно ретельне та ефективне видалення моху та проведення аерації, то електричний скарифікатор Bosch UniversalRake 900 – це те, що потрібно. За допомогою валиків ґрунт на оброблюваному скарифікатором Bosch UniversalRake 900 ділянці віддаляється від моху, заодно розпушується та наповнюється повітрям, що є запорукою правильної підготовки ґрунту до майбутніх посівних робіт. За один прохід електроскарифікатор Bosch UniversalRake 900 обробляє смугу землі завширшки 32 см. Конструктивно ця модель оснащена потужним електромотором 900 Вт з інноваційною системою Jet-Collect.
Властивості скарифікатора Bosch UniversalRake 900:
Комплект поставки скарифікатора Bosch UniversalRake 900:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість позицій глибини оброблення | 4 |
| Комплектація | - Скарифікатор; - травозбірник; - картонна коробка; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Наявність травозбірника | Да |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Робоча глибина | +10/+5/0/-5 мм |
| Регулювання глибини оброблення | Да |
| Складана ручка керування | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пересування | несамохідний |
| Функції | скарифікація |
| Функція скарифікації | Да |