
6 999 ₴
Аератор Bosch UniversalVerticut 1100 - електричний скарифікатор-аератор для глибокої обробки ґрунту (прочісування, культивація та аерація газонів). У функції електроаератора Bosch UniversalVerticut 1100 входить вичісування ґрунту для кращого проростання насіння в майбутньому. Робоча висота обробітку ґрунту регулюється у скарифікаторі Bosch UniversalVerticut 1100 на рівні +10/+5/0/-5 мм. За один прохід аератор-скарифікатор Bosch UniversalVerticut 1100 обробляє смугу шириною 32 см. Місткий травозбірник 50 літрів дозволяє довго не зупинятися, щоб спорожнити ємність від відходів моху, сухої трави та листя. Конструктивно електроаератор оснащений потужним, високооборотним електромотором 1,1 кВт та інноваційною системою Jet-Collect.
Властивості аератора Bosch UniversalVerticut 1100:
Комплект поставки аератора Bosch UniversalVerticut 1100:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутової |
| Кількість позицій глибини оброблення | 4 |
| Комплектація | - Аератор; - травозбірник; - інструкція з експлуатації; - гарантійний талон; - картонна коробка |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал травозбірника | Пластик |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Наявність травозбірника | Да |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Робоча глибина | -10 до +5 мм |
| Регулювання глибини оброблення | Да |
| Складана ручка керування | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип пересування | несамохідний |
| Функції | аерація |
| Функція аерації | Да |