









9 300 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рівень шуму | 81 дБ |
| Ширина обробки | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.94 кг |
| Висота | 520 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр задніх коліс | 16 см |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Додатково | Центральне регулювання висоти |
| Комплектація | без акумулятора, зарядного пристрою |
| Рекомендована площа підстригання, 771 | 550 (залежно від батарей) |
| Колір | Червоний |