









5 166 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконувані операції | культивування |
| Кількість ножів на кожній фрезі | 4 шт. |
| Комплектація | культиватор |
| Особливості | ручка з м'якою накладкою |
| Живлення | Акумулятор |
| Робоча глибина | 15 см |
| Різальна система | ножі |
| Ширина захоплення культивації | 20 см |