-4%936 ₴
899 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Накладний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Додатково | постачається з кріпильними гвинтами |
| Кількість каналів | 1 |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | коробка монтажна |