





1 000 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час реакції | 0,1 мс |
| Вбудовані динаміки | Да |
| Входи | DisplayPort |
| Габарити (ШхВхТ) | 992,2x512,2~622,2x349,3 |
| Глибина кольору | 10 бит |
| Діагональ екрана | 44,5 " |
| Комплектація | Кабель HDMI |
| Потужність звуку | 2x5 Вт |
| Призначення | Для ігор |
| Настінне кріплення VESA | 200x100 |
| Підтримка сторін | 21:9 |
| Рекомендована роздільна здатність | 3440х1440 |
| Технології | FreeSync Premium |
| Тип пристрою | монітор |
| Колір | Чорний |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 450 кд/м2 |