



3 889 ₴
Це комплект світлодіодних Bi-Led лінз генерація 2023 року від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару з цоколем ламп H7/H4/HB3/HB4 або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля.
Технічні характеристики:
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3' Ultra 6, 202302959, BI-LED лінзи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 55 Вт |
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED контролер; Подвійна система охолодження:радіатор +вентилятор |
| Максимальна потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 16 В| 9 В |
| Світловий потік | 12000 |
| Тип лампи | H7 |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H4|H7|HB3|HB4 |