
5 549 ₴
Передбачені функції швидкого старту, форсажу дуги й антизалипання електрода. Так, функція Hot Start спрощує початок роботи з апаратом: зварювальний струм збільшується до 100% від обраного параметра під час підпалювання зварювальної дуги та формування зварювальної ванни. Це дасть змогу легко та просто впоратися з використанням пристрою навіть зварювальника-початківцю. Функція Arc Force передбачена для збільшення зварювального струму, коли мимовільно збільшується відстань між електродом і швом, щоб зберегти зварювальну дугу та забезпечити безвідмовну роботу. Функція Anti-Stick покликана збільшити термін експлуатації зварювального обладнання: подання зварювального струму припиниться в момент прилипання електрода та зникнення зварювальної дуги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wintech |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 5.1 Вт |
| Частота | 50 |