-2%20 250 ₴
19 799 ₴
Характеристики
| Scheppach | ||
| Ширина обробки, мм | 400 | |
|---|---|---|
| Глибина обробки, мм | 0 .. 15 | |
| Травозбірник | Об'єм травозбірника, л | 45 |
| Тип травозбірника | м'який | |
| Регулювання висоти | центральне | |
| Матеріал корпусу | пластик | |
| Система валиків | сталеві ножі | |
| Тактність двигуна | 4 | |
| Об'єм двигуна, см | ||
| Потужність, Вт | 4200 | |
| Об'єм паливного бака, л | 3.6 | |
| Система охолодження | повітряна | |
| Вага, кг | 30.5 | |
| Країна-виробник | Китай | |
| Батьківщина бренду | Виробник залишає за собою право без повідомлення дилера змінювати характеристики, зовнішній вигляд, комплектацію товару та місце його виробництва. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Довжина | 1260 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Мульчування | Немає |