






6 096 ₴
Сьогодні на сайті представлений великий вибір мотокос. Зверніть увагу на модельний ряд Віталс. Мотокоса Vitals Master BK 3312j Black Edition - це чудовий варіант для роботи в домашніх умовах. Модель відноситься до професійного інструменту і має відповідні характеристики, можливості. За допомогою такого інструменту можна виконувати стрижку високої густої трави. Зрізати чагарники. Ми розповімо про основні особливості бензинового тримера Vitals Master BK 3312j Black Edition. Зручна у використанні
Модель показує відмінну ергономіку. Сучасний дизайн дозволить швидко освоїти тример на практиці. Варто відзначити його невеликий розмір і вага, мотокоса легша за багато своїх аналогів. Є наплечний ремінь з регулюванням, який дозволяє знизити навантаження на руки і працювати довше без втоми. Edition. Модель обладнана двотактним двигуном 1,2 л. Такий мотор забезпечує продуктивність роботи інструменту та його витривалість. У мотора є якісний захист від перегріву для стабільної роботи під навантаженням.
Завдяки особливостям роботи двигуна, такий бензиновий триммер вкрай економічний. Навіть за умови активної експлуатації інструменту.
Зверніть увагу на те, що модель використовує цільну алюмінієву штангу. Вона забезпечує захист валу від механічних пошкоджень, від вологи та бруду. Сам вал виконаний з кованого металу, що демонструє стійкість до зносу та деформації від навантаження. Система легкого старту значно спрощує процес старту.
Система попередньої підготовки двигуна до старту забезпечує легкість експлуатації. Навіть після тривалого простою мотокоси Vitals Master BK 3312j Black Edition Ви зможете швидко запустити двигун, попередньо закачуючи паливо в карбюратор за допомогою праймера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр скошування волосінню | 420 мм |
| Діаметр скошування ножем | 255 мм |
| Виготовлення штанги | Пряма |
| Клас інструмента | Напівпрофесійний |
| Конструкція вала | Цілісна |
| Потужність двигуна | 900 |
| Об'єм паливного бака | 850 мл |
| Об'єм циліндра | 32 |
| Різальна система | Ніж, волосінь |
| Тип двигуна | 2-тактний |
| Тип ручки | Велосипедна (U-подібна) |