
1 801 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | BMW Left |
| Маска лінзи | Маска з Angel Eyes |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип | Маска |
| Тип светодиода | CREE |
| Функція повороту | без функції повороту |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |