








4 641 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Виробник | Universal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | Universal Black |
| Маска лінзи | Без маски |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Немає |
| Наявність шторки | Да |
| Напруга живлення | 12 В |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип светодиода | GPI Genesis Photonics |
| Функція повороту | без функції повороту |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |