








5 304 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Galaxy |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Протитуманні фари |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр | 76.2 мм |
| Мoдель | N90S |
| Модель лінзи | ПТФ |
| Наявність Обманки (CAN-BUS) | Немає |
| Наявність шторки | Немає |
| Сумісність із напругою борт.мережі 12 В | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (Посередині) |
| Тип светодиода | CSP |
| Функція повороту | без функції повороту |