-8%21 950 ₴
20 249 ₴
Опис:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 37,1 |
| Виліт у мм | 470 мм |
| Висота, мм | 130 |
| Довжина, мм | 730 |
| Макс. робоча глибина | 200 мм |
| Макс. товщина стінки | 0.8 мм |
| Відстань між валами в мм | 50 мм |
| Відстань роликів | 50 мм |
| Ширина, мм | 270 |