-4%
32 960 ₴
31 639 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 840 мм |
| Габаритні розміри | 1200x600x2060 мм |
| Гарантія | 24 міс |
| Розміри великого ящика | 900x400x730 мм |
| Розміри невеликого ящика | 440x400x120 мм |
| вага нетто | 73 кг |