




15 500 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ajax |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон | до 1200 м |
| Допустима вологість | 75.0% |
| Комплектація | брелок |
| Макс. кількість під'єднаних камер | 25 |
| Максимальна кількість кімнат | 50 |
| Максимальна кількість охоронних груп | 9 |
| Максимальна кількість під'єднаних пристроїв | 100 |
| Потужність радіосигналу | 20 мВт |
| Живлення | батарейка |
| РОЗМІРИ | 163x163x36 (централь), 135х70х60 мм (датчик руху) |
| Робоча температура | −10 °C до +40 °C |
| Робоча напруга | 110 / 12 В (централь) В |
| Радіо протокол | Jeweller |
| Радіочастота | 868 МГц |
| Мережевий інтерфейс | 2G |
| Тип | комплект охоронної сигналізації |
| Типи повідомлень | push |
| Колір | Білий |