
1 128 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 кг |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 0.5 |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність | скарифікатор/Einhell GC-SA 1231/1 і GC-CS 36/31 Li |
| Тип | вал аерації |
| Колір | Чорний |