





7 998 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Культиватор |
| Кількість фрез | 6 шт. |
| Тип двигуна | Електричний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Потужність | 1500 Вт |
| Живлення | Мережа 220 В |
| Робоча глибина | 22 см |
| Швидкість обертання різальної системи | 390 об/хв |
| Ширина захоплення культивації | 45 см |