








19 000 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Ширина обробки | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.85 кг |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 630 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | безщітковий двигун |
| Комплектація | травозбірник |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Колір | Жовтий |