








1 699 ₴
Тример VERTO 350 Вт 52G550 - це зручний і функціональний пристрій для стрижки місць, недоступних для звичайної косарки, таких як кути і краї газону, поверхні вздовж стін або під садовими лавками.
Електричний триммер VERTO 52G550, 350 Вт - це зручний і функціональний пристрій для стрижки місць недоступних для звичайної газонокосарки, таких як кути і краї газону, поверхні вздовж стін або під садовими лавами.
Електричний тример невеликих площах – ширина різу 250 мм, швидкість обертання 10500 об/хв. Садовий тример легкий та зручний. Телескопічна ручка забезпечує комфортну роботу в саду, що дозволяє регулювати її довжину під зростання користувача. А зручна додаткова ручка, що регулюється, центрує і переносить вагу тіла на інструмент полегшує роботу.
Оскільки триммер працює від мережі, він більш екологічний, ніж аналогічні пристрої з внутрішнім спалюванням палива.
Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджується сертифікатом CE.
Рекомендуємо до покупки мереживні подовжувачі 2Е:
2E-PC210M 2E-PC315M10
2E-PC315M15
2E-PC315M20
2E-CR4315IP20M20
2E-CR4315IP44M20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 350 Вт |