-4%1 635 ₴
1 567 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість каналів | 3 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Celiane |
| Тип | Рамка |