-4%1 695 ₴
1 624 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість каналів | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | прихований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина рамки, мм | 370 x 86 |
| Серія | Valena Life |
| Тип | Рамка |