
1 170 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.05 г |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena Life |
| Тип | коробка монтажна |