-4%2 262 ₴
2 170 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.11 г |
| Кількість каналів | 5 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | внутрішній |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | Рамка |
| Встановлення | горизонтальна/вертикальна |