-4%
1 308 ₴
1 256 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.11 г |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | прихований |
| Гарантія | 24 місяці |
| Серія | Valena ALLURE |
| Тип | Рамка |
| Встановлення | горизонтальна/вертикальна |