
2 650 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.16 г |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Накладний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість каналів | 0 |
| Особливість | два встановлюваних рівні глибини коробки |
| Серія | Celiane |
| Тип | коробка монтажна |
| Встановлення | горизонтальна/вертикальна |