









1 499 ₴
Tapo L900-10 Розумна світлодіодна Wi?Fi стрічка
| Загальнi | |
| Комплект поставки | П'ятиметрова розумна світлодіодна стрічка (2 шт.) |
| Контролер | |
| Адаптер живлення | |
| Клейка стрічка 3M для контролера | |
| Короткий посібник з початку роботи | |
| Розміри виробу | 5000 × 10 × 1,6 мм |
| Робоча температура | –15...+40 °C |
| Вологість роботи | 10-90% без утворення конденсату |
| Сертифікати | CE, FCC, IC, JRF, VCCI, RCM, NCC, BSMI, RoHS |
| Вага | Нетто: 380 г |
| Брутто: 465 г | |
| Розміри упаковки | 144,5 × 83,5 × 119,5 мм |
| Power Consumption | 20,5 Вт |
| Зв'язок | |
| Wi-Fi протокол | IEEE 802.11b/g/n |
| Частота Wi-Fi | 2,4 ГГц |
| Вимоги до Wi-Fi | 2,4 ГГц |
| Параметри | |
| Вхідна напруга | 100–240 В, 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 12 В, 1.5 А |
| Потужність (у ваттах) | 20.5 Вт |
| Затемнення | 1–100% (тільки через програму або хмару) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Стан | Новий |