-1%![Жесткий диск Transcend StoreJet 25M3 [TS2TSJ25M3G], фото 2](https://images.prom.ua/6769520627_w115_h115_zhestkij-disk-transcend.jpg)
6 599 ₴
6 538 ₴
| https://us.transcend-info.com/product/external-hard-drive/storejet-25m3 товару | TS2TSJ25M3G | ||
| Форм-фактор | 2.5" | ||
| Інтерфейс | USB 3.1 Gen 1 | ||
| Матеріал корпусу | Пластик / гума | ||
| Колір | Military Green | ||
| Розміри | 129.5x80. | Вага | 185г |
| Комплектація | Кабель USB Type-A - micro B | ||
| Гарантія | 3d міс | ||
| * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження | |||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Transcend |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| РОЗМІРИ | 129.5 x 80.8 x 16.1 мм |
| Функції/можливості | Захищений від ударів за армійськими стандартами |
| Колір корпусу | Зелений |