


2 070 ₴
Світлодіодні лампи TORSEN DRL+поворот P21W
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | P21W |
| Цоколь | P21W |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20200199 |
| Тип | Світлодіодні |
| Потужність | 30 |
| Призначення | Фари головного світла |
| Колірна температура | 6000K+2000K |