-15%


19 260 ₴
16 329 ₴



Одноканальний підсилювач MTX TX81000D, 202301496, Підсилювачі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна чутливість (INPUT) | 6 В |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість каналів | Одноканальні (моноблоки) |
| Коефіцієнт гармонійних спотворень (THD) | ≤ 1% |
| Максимальний діапазон частоти | 150 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Потужність RMS 2 Ом (14.4 В) | 1000 Вт |
| Потужність RMS 4 Ом (14.4 В) | 600 Вт |
| Фільтр високих частот (HPF) | 24 дБ/окт, змінний від 40 Гц до 150 Гц |
| Фільтр низьких частот (LPF) | 24 дБ/окт, змінний від 40 Гц до 150 Гц |
| Чутливість | 80 |