



15 048 ₴
Це комплект лазерних світлодіодних Bi-Led лінз генерація 2023 року від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару або заміни заводських лінз. Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу, світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля.
Технічні характеристики:
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3' Laser Ultra, 202302964, BI-LED лінзи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 68 Вт |
| Виробник | Ultra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | Зовнішній LED контролер; Подвійна система охолодження:радіатор +вентилятор |
| Максимальна потужність | 78 Вт |
| Напруга живлення | 16 В| 9 В |
| Світловий потік | 16000 |
| Колірна температура | 5500K |