



3 887 ₴
Це комплект світлодіодних Bi-Led лінз генерація 2023 від TORSSEN. Застосовується для встановлення в рефлекторну фару для заміни заводських лінз.
Рівна та чітка світло-тіньова межа забезпечує правильну світлову пляму та виключає засліплення зустрічного транспорту. Покращене фокусування далекого променя забезпечує відмінну оглядовість. Завдяки використанню найновіших алюмінієвих сплавів та компактному компонування корпусу.
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN є дуже легкою та компактною конструкцією, що забезпечує безпроблемну установку та відсутність навантаження на корпус фари автомобіля.
Технічні характеристики:
Світлодіодні BI-LED лінзи TORSSEN 3 K2, 202302966, BI-LED лінзи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 47 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Світлодіодні |
| Додаткові характеристики | LED контролер; Подвійна система охолодження:радіатор +вентилятор |
| Максимальна потужність | 55 Вт |
| Напруга живлення | 16 В| 9 В |
| Колірна температура | 5500K |