
6 600 ₴
Torssen Bi Led FOG новинка на ринку 2023 року, має універсальний розмір для встановлення в більшість автомобілів у передній бампер. За замовчуванням лінзи працюють у режимі протитуманного світла, додатково активується режим далекого світла.
Характеристики:
Монтажний кронштейн: універсальний в комплекті, є можливість придбати кронштейн під марки авто Toyota або Nissan.
Протитуманні BI-LED лінзи TORSSEN FOG Blue 5500K 55W 3', 202304223, BI-LED лінзи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TORSSEN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 55 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Протитуманні |
| Додаткові характеристики | Алюмінієвий корпус із радіатором і ребрами охолодження |
| Максимальна потужність | 65 Вт |
| Напруга живлення | 9 В |
| Колірна температура | 5500K |
| Цоколь | H11|H8 |