-2%





13 000 ₴
12 709 ₴
Унікальна пропозиція від німецького виробника AL-KO набір по догляду за газоном, до якого входить:
Газонокосарка акумуляторна AL-KO 34.8 Li Easy Flex (арт.113540)
Легка, компактна і тиха газонокосарка з шириною 34 см, і 2 режими роботи: кічення і кошення з збиранням трави. Ідеально підходить для роботи на ділянках площею до 200мкв. Працює від 2х акумуляторів модельного ряду EasyFlex потужність 20В, поєднує переваги бензинових (незалежна маневренність) і мережевих косилок (потиха в роботі).
Травоборник об'єму 30 л, центральне регулювання висоти котіння має 6 сходинок і дозволяє налаштувати висоту котіння від 25 мм до 75 мм. Асиметричний дизайн корпусу деки дозволяє максимально близько долучитися до бордюри або огорожі.
Триммер акумуляторний AL-KO GT 2025 Easy Flex (без акумулятора) (арт.1135)
Легкий акумуляторний триммер вагою 2,4 кілограма. Акумуляторна техніка поєднує переваги бензинового (автономність і маневренність) і мережевий інструмент (тиша екологічно чиста і економна робота). Висота захоплення котіння 25 см, отриманий напівавтоматичною триммерною головкою з заправленим кордом довжиною 3 м. У комплекті йде запасна котшка з кордом, яка кріпиться на рукояті. Триммер "AL-KO GT 2025" належить до родини акумуляторного інструмента "EasyFlex", що дозволяє використовувати акумулятори з попередньо придбаного інструменту цієї серії, отже, постачається без акумулятора і зарядного пристрою (налаштуються окремо за потреби). Час роботи/заряду (АКБ 20В/2,5Ач) 30-45мін/50 хвилин часу роботи може змінюватися залежно від стану вашого газона.
Виробник має право вносити зміни до комплектації або характеристики моделі без сповіщення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічне викидання трави | Немає |
| Варіаторна коробка передач | Немає |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Висота оброблення | 25-75 мм |
| Діаметр задніх коліс | 230 мм |
| Діаметр передніх коліс | 150 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | светодиод |
| Індикатор наповнення травозбірника | Да |
| Інтерфейс користувача | Немає |
| Кількість АКБ у комплекті | 2 |
| Кількість регулювань висоти косіння | 6 щаблів |
| Конструкція ручки | складана |
| Матеріал травозбірника | комбі (пластик/тканина) |
| Особливості | травозбірник у комплекті |
| Площа оброблення | 2 сотки |
| Складана ручка керування | Да |
| Швидкість косіння | не регульована |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип запуску | електростарт |
| Тип пересування | несамохідна косарка |
| Тип керування | дворучне |
| Встановлення акумулятора | вертикальна |
| Функція миття деки | Немає |
| Кулькопідшипники в колесах | Да |
| ЕКОрежим | Немає |