
1 738 ₴/пара
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Колірна температура | 4300K |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр лінзи | 2.8" |
| Кількість елементів | 2 |
| Мoдель | KYB square |
| Маска лінзи | Маска з Angel Eyes |
| Наявність Габарита/ДХО | Да |
| Стабілізація струму | Драйвер (зовнішній) |
| Тип светодиода | CREE |
| Функція повороту | без функції повороту |
| Колір світіння | Теплий білий |